Biorezonance Bicom Jihlava – Lenka Ilečková

CENÍK

Vstupní (první) sezení

120 minut 2 200 Kč

Během úvodního sezení v délce 120 minut provedeme biorezonanční analýzu. Na jejím základě provedeme základní stabilizaci a harmonizaci a stanovíme individuální plán. V ceně sezení je také biorezonanční čip, který prodlužuje a zvyšuje efekt biorezonance.

Kontrolní (každé další) sezení

1 000 Kč/hod

Kontrolní sezení jsou v délce 60 – 90 minut, záleží na obtížích. Cena je přizpůsobena délce sezení, pohybuje se tedy v rozmezí od 1 000 – 1 500 Kč. Součástí ceny není biorezonanční čip, který prodlužuje a zvyšuje efekt biorezonance. Cena čipu je 200 Kč.

Biorezonanční pomoc při odvykání kouření

1 400 Kč

Součástí ceny není biorezonanční čip, který prodlužuje a zvyšuje efekt biorezonance.

Cena čipu je 200 Kč.

Více o podpoře při odvykání kouření se dozvíte zde.

BodyBalanceCheck scan

Díky BodyBalanceCheck scanu můžete během několika minut získat kompletní a velmi přesnou analýzu energetického stavu svého těla. BodyBalanceCheck skenuje frekvenční vzorky celého těla a vyhodnotí je. Zároveň můžete vidět vizualizaci této analýzy. Dnešní životní styl, výživa a znečištění životního prostředí mohou tělo výrazně oslabit. Proto je prevence stále důležitější. Máte tak jedinečnou možnost objevit vnitřní dysbalance ještě dříve, než se objeví symptomy, poznat jejich příčinu a začít je včas řešit. Délka konzultace 20 – 30 minut.

BodyBalanceCheck se používá výhradně pro energetické testování a analýzu. Zdůrazňuji, že výsledky nemají žádný lékařský diagnostický význam a nenahrazují lékařské vyšetření. 

750 Kč