Biorezonance Bicom Jihlava – Lenka Ilečková

CELOSTNÍ PŘÍSTUP BĚHEM SEZENÍ

Praxe ukazuje, že klienti zaznamenávají zlepšení v těchto případech:

Průběh sezení

Na začátku si s klientem popovídáme o problému. Během sezení používáme nejnovější verzi přístroje BICOM optima. Testování/měření je bezbolestné a velmi jemné a probíhá v příjemném prostředí studia.

Biorezonanční metoda BICOM  je založena na celostním přístupu, tzn. že vnímá člověka jako celek. Zohledňuje, že člověk není tvořen jen buňkami, tkáněmi a orgány, ale respektuje také jeho rozumovou, emoční a psychickou část. Často právě disharmonie v psychické oblasti může negativně ovlivňovat a oslabovat funkci tělesných orgánů a být příčinou různých zdravotních problémů. Biorezonanční metoda BICOM se tedy zaměřuje na zjištění skutečných příčin obtíží, nikoliv jen na příznaky.

Testování je rozděleno do několika kroků tak, abychom získali ucelené informace o somatických, resp. psychických problémech klienta. Poté společně probere získané informace a sestavíme individuální program na míru. Již v rámci první návštěvy probíhá harmonizace a stabilizace organismu biorezonanční metodou.

Počet návštěv je individuální, záleží na rozsáhlosti obtíží. U chronických obtíží je zapotřebí více sezení. V akutních případech dochází k harmonizaci těla většinou po první či druhé návštěvě. Pokud má klient dlouhodobé či opakované problémy, symptomy po biorezonanci postupně snižují na své intenzitě. Při biorezonančním měření i kúře můžete v klidu odpočívat nebo si číst.

Nejčastěji za 7 – 21 dní, probíhá kontrolní sezení. Během něho vyhodnotíme účinek biorezonance z předchozího sezení.  Dle momentální potřeby klienta opakujeme kúru či vybereme další vhodnou.

Nejčastější otázky

Za jak dlouho dojde ke zlepšení problému?

Je to individuální. Záleží také na rozsáhlosti problému a zda je akutní či chronický. Každý organismus reaguje na biorezonanci jinak.

Jak často je nutná návštěva?

Opět záleží na druhu obtíží. Po testování spolu probereme výsledky a následný plán.

Je biorezonance bezpečná?

Ano, je bezpečná. Přístroj BICOM Optima je certifikován pro zdravotnické použití a je registrován jako zdravotnický prostředek třídy I.

Kdy není vhodné biorezonanci podstoupit?

Biorezonanční metoda není vhodná, pokud máte kardiostimulátor, elektronický implantát, závažné srdeční onemocnění, epilepsii či jste po transplantaci. Také není vhodná v těhotenství.

Jak je možné podpořit účinek biorezonance?

Po každém sezení je dobré se na 2 dny vyhnout stimulantům (káva, alkohol, černý a zelený čaj, energetické nápoje) a nekouřit. Je vhodné pít denně 1-2 litry čisté vody, omezit cukry a stravu bohatou na tuk a krátkodobě po biorezonanci omezit fyzickou zátěž.

Je biorezonance hrazená pojišťovnami?

Ne, u nás není. Děje se tak pouze ve Švýcarsku a Německu.

Mohu zároveň podstupovat léčbu u klinického lékaře?

Ano, můžete. Biorezonance nenahrazuje klasickou klinickou medicínu, při některých obtížích se stává vhodným doplňujícím prostředkem.

Mohu při této metodě užívat předepsané léky?

Ano, samozřejmě.

Jak probíhá sezení u hodně malých dětí?

Maminka nebo jiná dospělá osoba drží dítě v náručí nebo ho má na klíně.

Jaké jsou po biorezonanci reakce?

Někdy může nastat přechodné zhoršení. To vša ukazuje na probíhající změny v organismu a většinou maximálně po 5 dnech odezní nebo nastane úleva bezprostředně po sezení.

Objednat se na biorezonanci Bicom
můžete i přes tento formulář:

Vaše kontaktní údaje zadané do tohoto formuláře slouží pouze pro vyřízení Vaší objednávky.